Step Tracker Step Counter Pedometer

5.2.2

Adımlarınızı takip edin ve formda kalın

620

Bu uygulamayı oyla

Android uygulaması Step Tracker Step Counter Pedometer ile günlük aktivitelerinizi kolay ve etkili bir şekilde kontrol altına alın. Eğer adımlarınızı sayması ve formda kalmanıza yardımcı olması için bir uygulama arıyorsanız, şanslısınız, Step Tracker Step Counter Pedometer şiddetle tavsiye edilen bir seçenektir.

Step Tracker Step Counter Pedometer'in kullanımı çok kolaydır, uygulamayı yüklediğinizde otomatik olarak adımlarınızı saymaya başlayacaktır. Bildirimler menüsünden ilerleme özetinize göz atın ya da uygulamaya girerek yaktığınız kaloriyi ve yürünen mesafeyi kontrol edebileceğiniz tam raporu görüntüleyin. Ayrıca fitness hakkında daha fazla bilgi edinmek için kaydolabilirsiniz.

Step Tracker Step Counter Pedometer'in en büyük avantajı adımlarınızı otomatik olarak kaydettiğinden, neredeyse hiç çaba gerektirmeden kullanımının kolay ve rahat olmasıdır. Ayrıca verilerinizi ve etkinliğinizi gün, hafta veya aya olarak kolayca görüntüleyebilirsiniz. Söylenene göre, en büyük dezavantajı, çok fazla tüketim yapan bir uygulama olması ve telefonunuzun pilini boşaltmasıdır.

Android uygulaması Step Tracker Step Counter Pedometer ile adımlarınızı sayın, aktivite seviyenizi takip edin ve formda kalın.
Uptodown X